Dywany drukowane

Reklama jest wszechobecna. Na wielu przedmiotach umieszcza się logo lub odezwę reklamową. Druk jest popularną technologią również w branży reklamowej. Tego sposobu zdobień używa się, personalizując dywaniki z nadrukiem.

Szeroka gama możliwości
Drukować można na każdym wysokiej jakości produkcie tekstylnym. Odpowiedniej klasy włókna poliamidowe lub nowoczesne aramidy są w stanie zaspokoić potrzeby firm chcących zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Możliwości prezentacji
Gadżety reklamowe w asortymencie tekstylnych dywanów z tworzyw sztucznych dają duże możliwości prezentacji. Zwykle pole do umieszczenia logo jest sporych rozmiarów i zależy od wielkości dywanu i możliwości przestrzennych pomieszczenia. Nadruki o powierzchni kilku metrów kwadratowych nie są niczym nadzwyczajnym.

Techniki aplikacji wzoru
Do nanoszenia wzorów na dywany używa się kilku znanych technik. Zależne są one bowiem od materiału użytego do wytworzenia produktu podstawowego. Jeśli są to plastikowe wykładziny, można zastosować fotografie wielkoformatowe przenoszone na materiał za pomocą nowoczesnych odmian drukarskich.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *